תחומי התמחות

אנו מאמינים שבחירת עורך דין היא צעד קריטי עבורך כלקוח/ה. בחירה כזו צריכה להתבסס על ניסיון מוכח, ידע נרחב ועדכני וצוות מיומן ומסור.
משרדנו מציע קשת רחבה של תחומי התמחות בהם צברנו יותר מ-30 שנות ניסיון. אם את/ה עומד/ת בפני עסקה, תביעה או דילמה משפטית בכל אחד מהתחומים הבאים, את/ה מוזמן/ת לקבוע פגישת ייעוץ ולקבל חוות דעת מקצועית ומהימנה. 

דיני עבודה

 

עו"ד עמיאור התמחה בדיני עבודה עוד כמתמחה בשנת 1984 אצל השופט נחמיה גוטמן, שופט ראשי בביה"ד האזורי לעבודה בירושלים.

עו"ד עמיאור משמש יועץ קבוע בדיני עבודה ללקוחות ולחברות העוסקות בנדל"ן ובמסחר ומעסיקות עובדים רבים; מעניק ייעוץ שוטף, מכין בעבורם חוזים ומסמכים ומייצגם בתביעות המוגשות נגדם. המשרד מייצג אף לקוחות פרטיים בבתי הדין לעבודה.

דיני חוזים

 

משרדנו עורך חוזי נדל"ן לקבלנים, ליזמים וללקוחות פרטיים, ומתמחה בדיני חוזים באופן כללי וייצוג בגין הפרות חוזה.

חוזה למעשה הינו כל הסכם בין מספר צדדים הכולל התחייבויות משפטיות. בין אלו ניתן למנות לדוגמה חוזי הלוואות, חוזים מסחריים, חוזי שותפות בין בעלי עסקים, חוזי מימון לעסק ועוד. בשונה מיתר תחומי המשפט, בדיני חוזים לא המדינה היא שקובעת את הכללים והנורמות אלא הצדדים, ועל כן ישנה חשיבות רבה לעריכת חוזה מקצועי לכתחילה.

ירושות וצוואות

 

אחד מתחומי העיסוק הנפוצים במשרד הוא דיני משפחה, הכוללים תביעות בתחום המעמד האישי, ירושות ועזבונות. במסגרת זו מייצג עו"ד עמיאור לקוחות פרטיים בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, עורך צוואות, מגיש בקשות למתן צווי ירושה וצווי קיום צוואה. 

 

בנוסף, בית המשפט ממנה את עו"ד עמיאור כמנהל עזבונות והוא מייעץ בענייני עזבונות וירושות.

נזיקין

משרדנו מתמחה בדיני הנזיקין, בין היתר בנזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים ו/או תאונת עבודה.
מעבר לליווי מלא במשך כל חיי התביעה, המשרד נותן מענה ראשוני והדרכה כיצד לפעול נכונה עם התרחשות הארוע הנזיקי.

 

טיפ חשוב מאוד - יש לשמור את כל המסמכים הרפואיים והקבלות בקשר לתאונה הנטענת על מנת לתמוך בתביעת הנזיקין.

ביטוח לאומי

 

משרדנו מטפל בכל ההליכים הכרוכים במיצוי זכויות מול המוסד לביטוח לאומי.
המוסד לביטוח לאומי הינו גוף סוציאלי אולם ההליך מולו ביורוקרטי ומסורבל עבור האזרח הפשוט שלעיתים נאלץ לוותר על המגיע לו.
משרדנו מלווה את לקוחותיו, מופיע עימם לוועדות הרפואיות וזאת עד להחלטה בעניינם. אנו מטפלים בנושאים הבאים: דמי פגיעה, נכות מעבודה ומחלת מקצוע, דמי תאונה, נכות כללית, גמלה לשירותים מיוחדים, גמלת ילד נכה וניידות.

עסקאות נדל"ן

 

תחום הנדל"ן במשרד משתרע על פני מגוון רחב של עסקאות ולקוחות. עו"ד עמיאור מלווה ומייצג חברות קבלניות, יזמים ולקוחות פרטיים בפרויקטים מסוגים שונים: פרויקטים חדשים, עסקאות יד שניה, פרויקטי התחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38 ופינוי בינוי, ועסקאות קומבינציה ברמות שונות.

עו"ד עמיאור מייעץ גם לחברות קבלניות באופן קבוע מעבר לעבודה במסגרת משרדו הפרטי.

משפחה וגירושין

 

עו"ד עמיאור ניחן ביכולת לפתור מחלוקות בין-אישיות בנועם ובדרכי שלום, וכך לצלוח את המורכבות בתיקים אלו ללא משקעים משפחתיים, כפי שקורה לא פעם.

ניהול מוצלח של תיקי גירושין דורש ידע וניסיון רבים, כמו גם הבנה של מכלול האינטרסים של הלקוח.

בתור מגשר מוסמך, מביא עו"ד עמיאור את יכולות התיווך והגישור לכל תיק בנושאי משפחה בו הוא עוסק ומוכיח כי השגת המטרות הכלכליות אינן סותרות שימור של יחסים תקינים בין הצדדים המעורבים.

חברות ופשיטות רגל

 

כבוגר שלושה קורסים של לשכת עורכי הדין להכשרת מפרקי חברות ונאמנים בפשיטות רגל, עו"ד עמיאור הינו מומחה לתחום ומתמנה ע"י בית המשפט המחוזי מעת לעת למפרק חברה או נאמן לבדיקת תביעות חוב בתיקי פשיטת רגל.

בנוסף, משמש עו"ד עמיאור כמנהל מיוחד בעשרות תיקי פשיטת רגל ע"פ מינוי של ביהמ"ש המחוזי. המשרד נותן שירות, ייעוץ והכוונה בהקמת חברות ובהגשת בקשות לפירוק או לפשיטת רגל.