תחום הנדל"ן הוא אחד התחומים המורכבים והמעניינים כיום בשוק. באר שבע, להבים, כרמית ויישובי הדרום כולו נמצאים בתנופת בנייה משמעותית, ויזמים ותושבים רבים מתעניינים ברכישת דירות, בתים ומגרשים למטרות מגורים או השקעה. אך אין לטעות ולחשוב כי מדובר בהשקעה חסרת סיכון.
עו"ד עמיאור עוסק בתחום מזה שנים רבות ומכיר לפניי ולפנים את האפשרויות והסיכונים בכל צעד שאתם שוקלים בעולם הנדל"ן. מעבר למשרד העצמאי שבבעלותו, משמש עו"ד עמיאור כיועץ המשפטי של חברת אביסרור משה ובניו כשני עשורים, בה הקים את המחלקה המשפטית שהוא עומד בראשה.
כאישיות מקצועית וותיקה בתחום, עו"ד עמיאור נהנה מיחסים קרובים ושיתופי פעולה עם כל הקבלנים הגדולים בנגב, ומהווה בחירה טבעית עבור כל רוכש דירה או נכס שמעוניין להבטיח את זכויותיו ולבצע רכישה בלב שקט.

תמ"א 38 ופינוי בינוי

עם רקורד של פרויקטי פינוי-בינוי של אלפי יחידות דיור, משרדנו מלווה יזמים וקבלנים בפרויקטי חידוש עירוניים.

במידה ואתם דיירים בבניין שבוחן הצעה לביצוע חידוש במסגרת תמ"א 38, משרדנו ידאג לייעץ, ללוות ולהגן על זכויותיכם במסגרת ההסכם.

עסקאות יד שניה וחוזי מכר

ביצוע חוזי מכר ללקוחות פרטיים ועסקיים עבור כל נכס רלוונטי: קרקעות, שטחי מסחר, דירות ובתים למגורים

ייעוץ לחברות בניה

ייעוץ וליווי משפטי מקצה לקצה לחברות קבלניות, קבוצות רכישה וחברות יזמות בתחום הנדל"ן

עסקאות קומבינציה

מגוון עסקאות מורכבות יותר הקשורות זו בזו וכוללות מספר צדדים בעסקה​, כגון יזמים, קבלנים ומשווקי דירות

פירוק חברות

משרדנו מונה למפרק של מספר חברות קבלניות ומשמש כמשרד רישום של הדירות שנבנו על ידי קבלנים אלו

Please reload

מומחיות בנדל"ן זה לעבוד עם הגדולים ביותר.

עו"ד עמיאור משמש זה קרוב ל- 18 שנים יועצה המשפטי של חברת אביסרור משה ובניו עבודות בניה ופיתוח בע"מ וכל אשכול החברות הקשורות בה. חברת אביסרור יושבת ב"בית אביסרור" בבאר שבע והיא מחברות הבנייה הפרטיות הגדולות בדרום. החברה בנתה ובונה אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ: באר-שבע, אילת,

אשדוד, אשקלון, רחובות, גדרה, מודיעין, בית שמש, ירושלים ואזור המרכז.

במסגרת זו טיפל עו"ד עמיאור בעסקאות מיוחדות כמו עסקאות קומבינציה, פרויקט פינוי-בינוי לבניית כ- 1,000 יח"ד ועסקאות במסגרת תמ"א 38. במחלקה המשפטית שהוקמה ע"י עו"ד עמיאור במשרדי החברה מטפלים בהכנת חוזים בפרויקטים של החברה, ברישום הזכויות בפרויקטים השונים, במתן ייעוץ שוטף, בטיפול ובייצוג בתביעות משפטיות ובניסוח חוזים בהיקפים של מיליוני שקלים.

במשרדו הפרטי מייצג עו"ד עמיאור חברות קבלניות נוספות ובמסגרת זו מטפל המשרד ברישום זכויות של דיירים במאות דירות בפרויקטים השונים שנבנו ע"י חברות הבנייה המובילות בארץ.